or 4 payments of $39.00 with
Info
VOLKSWAGEN AMAROK 2H, AIR COND THERMO FAN
SUITS MODELS 10/2010 TO 09/2022
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1891897 - vstock#VA13350
| SKU | TMP-1891897 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review