or 4 payments of $39.00 with
Info
 SUBARU FORESTER RADIATOR FAN
PETROL, 2.5, SK,
SUITS MODELS 08/2018 TO 11/2024
THIS PART IS USED
Ref: #493273 (#TMP-1886810) - vstock#VA13288
| SKU | 493273 |
| Shipping Weight | 9.0000kg |
| Shipping Width | 0.650m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.650m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review