$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
TOYOTA RAV4 XA40Â RIGHT SIDE CURTAIN AIRBAG
SUITS MODELS 12/2012 TO 12/2018
THIS PART IS USED
Ref: #492146 (#TMP-1881702) - vstock#VA12962
| SKU | 492146 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review