$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
 SUBARU WRX  LEVORG V1,  RIGHT  STEERING WHEEL AIRBAGÂ
SUITSÂ WRXÂ Â MODELSÂ 03/2014 TO 10/2021
SUITS LEVORGÂ Â MODELSÂ 05/2016 TOÂ 05/2017
THIS PART IS USED
Ref: #487442 (#TMP-1865850) - vstock#VA13010I
| SKU | 487442 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review