or 4 payments of $825.00 with
Info
TOYOTA RAV4 PETROL 2.0 ZSA42R, AUTO TRANSMISSION
2WD, K114 CODE
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 12/2018
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 3 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #492153 (#TMP-1881626) - vstock#VA12962
| SKU | 492153 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review