$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
Toyota Rav4 Aca33, Left Door Mirror
 W/ Indicator Type, 5 Pin (5 Wire)
Suits Models 10/2008 To 12/2012
THIS PART IS USED
Ref: #487638 (#TMP-1871320) - vstock#VA13087
| SKU | 487638 |
| Shipping Weight | 1.3000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.350m |
| Assembled Length | 0.350m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review