or 4 payments of $16.50 with
Info
 TOYOTA RAV4 ACA33/ACA38, ALTERNATOR
PETROL, 2.4, 2AZ-FE, P/N 27060-28301
SUITS MODELS 11/2005 TO 11/2012
THIS PART IS USED
Ref: #495922 (#TMP-1896415) - vstock#VA13380
| SKU | 495922 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review