or 4 payments of $16.50 with
Info
 HYUNDAI I30 GD 1.6 G4FD PETROL, ALTERNATOR
SUITS MODELS 12/2012 TO 03/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495990 (#TMP-1897019) - vstock#VA12808I
| SKU | 495990 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review