or 4 payments of $22.00 with
Info
TOYOTAÂ KLUGERÂ GSU40-GSU45, RIGHT REAR DOORÂ
SUITS MODELS 08/2007 TO 02/2014
SOLD AS SHELL ONLY.
GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.Â
THESE WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 8V5
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1904912 - vstock#VA13403
| SKU | TMP-1904912 |
| Shipping Weight | 3.0000kg |
| Shipping Width | 0.508m |
| Shipping Height | 1.016m |
| Shipping Length | 0.889m |
| Assembled Length | 0.889m |
| Assembled Height | 1.016m |
| Assembled Width | 0.508m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review