$520.00
or 4 payments of $130.00 with
Info
TOYOTA KLUGER GSU40-GSU45, LEFT DOOR MIRROR
SUITS MODELS 07/2010 TO 02/2014
THIS PART IS USED
Ref: #485468 (#TMP-1870709) - vstock#VA13075
| SKU | 485468 |
| Shipping Weight | 2.9900kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.160m |
| Shipping Length | 0.270m |
| Assembled Length | 0.270m |
| Assembled Height | 0.160m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review