or 4 payments of $35.00 with
Info
 TOYOTA HILUX, RIGHT FRONT SEAT BELT ONLY
 GREY, DUAL CAB, NON AIR BAG TYPE, AB BUCKLE CODE
SUITS MODELS 09/1997 TO 02/2005
THIS PART IS USED
Ref: #487329 (#TMP-1873958) - vstock#VA13049
| SKU | 487329 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review