or 4 payments of $35.00 with
Info
MITSUBISHI PAJERO SPORT QE-QF, LH REAR 3RD ROW SEAT BELT ONLY
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 2023
THIS PART IS USED
Ref: #487384 (#TMP-1870330) - vstock#VA12997
| SKU | 487384 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.070m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.070m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review