or 4 payments of $437.50 with
Info
Toyota Hilux 4wd 1kd-ftv 3.0 Diesel Manual, GearboxÂ
(5 Speed, W/ Transfer Case, 1 Switch Type)
Suits Models 02/2005 To 08/2015
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #481376 (#TMP-1852967) - vstock#VA12863
| SKU | 481376 |
| Shipping Weight | 60.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.500m |
| Shipping Length | 1.100m |
| Assembled Length | 1.100m |
| Assembled Height | 0.500m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review