or 4 payments of $437.50 with
Info
MITSUBISHI OUTLANDER PR25, AUTO TRANSMISSIONÂ
AWD, PETROL, 2.5, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â Â 08/2021 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1872398 - vstock#VA13066I
| SKU | TMP-1872398 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review