or 4 payments of $38.50 with
Info
TOYOTA HIACE 300 SERIES, RADIATOR
AUTO, 2.8, DIESEL
SUITS MODELS 04/2019 TO 2022
THIS PART IS USED
Ref: #483643 (#TMP-1864116) - vstock#VA12986
| SKU | 483643 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review