or 4 payments of $38.50 with
Info
 TOYOTA RAV4 ZSA42R, 2.0 PETROL AUTO RADIATOR
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 12/2018
THIS PART IS USED
Ref: #480313 (#TMP-1852163) - vstock#VA12870
| SKU | 480313 |
| Shipping Weight | 2.5000kg |
| Shipping Width | 0.430m |
| Shipping Height | 0.080m |
| Shipping Length | 0.650m |
| Assembled Length | 0.650m |
| Assembled Height | 0.080m |
| Assembled Width | 0.430m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review