or 4 payments of $28.25 with
Info
Toyota Corolla Zre152/153r 1.8 2zr-fe Petrol Alternator
Suits Models  03/2007 To 10/2013
THIS PART IS USED
Ref: #495854 (#TMP-1897809) - vstock#VA13423
| SKU | 495854 |
| Shipping Weight | 5.9900kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review