or 4 payments of $61.25 with
Info
HYUNDAI I20 PB, ALTERNATOR
PETROL, 1.4, G4FA,Â
SUITS MODELS 03/2012 TO 12/2015
THIS PART IS USED
Ref: #495680 (#TMP-1895869) - vstock#VA13253
| SKU | 495680 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review