$3,650.00
or 4 payments of $912.50 with
Info
Toyota Corolla, Auto Transmission
Petrol, 1.8, 2zr-Fe, K311 Code, Zre182r (Vin Jtn), Hatch
Suits Models 10/2012 To 06/2018
Warranty Information
This Transmission Or Gearbox Is Covered By 3 Month Replacement Warranty
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #496308 (#TMP-1898440) - vstock#VA13089
| SKU | 496308 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review