or 4 payments of $125.00 with
Info
Toyota Camry Estima Tarago, 2.4 2az-fe Petrol Engine
Suits Camry Sk36 Models 08/2002 To 05/2006
Suits Estima Models 2000 To 2006
Suits Tarago Acr30 Models 06/2000 To 02/2006
This Engine Has Passed Our Testing
This Engine Will Not Include Alternator, Ac & Steering Pump, Starter Motor
Exhaust Manifold, Throttle Body Steering Pump Unless Stated
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS ENGINE IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref: #491301 (#TMP-1880704) - vstock#VA13219
| SKU | 491301 |
| Shipping Weight | 185.8000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.850m |
| Shipping Length | 0.840m |
| Assembled Length | 0.840m |
| Assembled Height | 0.850m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review