or 4 payments of $28.25 with
Info
Toyota Camry Aurion, Steering Angle Sensor
Suits Camry Asv50/Avv50 Models 11/2011 To 10/2017
Suits Aurion Gsv50r Models 02/2012 To 08/2017
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1891862 - vstock#VA13338
| SKU | TMP-1891862 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review