$113.00
or 4 payments of $28.25 with
Info
HOLDEN COMMODORE VE, STEERING WHEEL ANGLE SENSOR
SUITS MODELSÂ 08/2006 TO 05/2013
THIS PART IS USED
Ref: #493327 (#TMP-1891996) - vstock#VA13326
| SKU | 493327 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.050m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.050m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review