or 4 payments of $22.25 with
Info
TOYOTA CAMRY ASV50/AVV50, RIGHT STEERING WHEEL AIRBAG
SUITS MODELS 12/2011 TO 05/2015
THIS PART IS USED
Ref: #493593 (#TMP-1891788) - vstock#VA13338
| SKU | 493593 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.300m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.300m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review