or 4 payments of $22.00 with
Info
SUZUKI VITARAÂ LY (VIN TSM), RIGHT REAR DOORÂ
SUITS MODELSÂ 06/2015 TO 2023
SOLD AS SHELL ONLY. GLASS, DOOR TRIM AND REGULATOR WILL BE SOLD SEPARATELY.
NOTES:
SHELL WITH HINGES, 1 MINOR DENT
THIS PART IS USED
Ref: #496627 (#TMP-1882415) - vstock#VA13132
| SKU | 496627 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review