or 4 payments of $175.00 with
Info
SUZUKI GRAND VITARA JT, PETROL 2.4 J24B AUTO TRANSMISSION
 4WD,  W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ 08/2008 TO 12/2018
THIS TRANSMISSION OR GEARBOX IS COVERED BY 2 MONTH REPLACEMENT WARRANTY
NOTES:
PARTS ONLY WARRANTY NO LABOUR COVERAGE -EXTRA $250 FOR LABOUR COVERAGE
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1904422 - vstock#VA13461I
| SKU | TMP-1904422 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review