or 4 payments of $825.00 with
Info
VOLKSWAGEN JETTA  1B,  AUTO TRANSMISSION
PETROL, 1.4, TURBO/SCHARGED, NTP CODE
SUITS MODELSÂ Â 01/2009 TOÂ Â 12/2017
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1898308 - vstock#VA13438
| SKU | TMP-1898308 |
| Shipping Weight | 120.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 0.500m |
| Assembled Length | 0.500m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review