$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
SUBARU XVÂ G5XÂ RIGHT STEERING WHEELÂ AIRBAGÂ
SUITS MODELSÂ 05/2017 TO 06/2023
THIS PART IS USED
Ref: #452033 (#TMP-1723722) - vstock#VA11746
| SKU | 452033 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review