or 4 payments of $22.25 with
Info
SUBARU OUTBACK RIGHT AIRBAG
SIDE CURTAIN, 6TH GEN
SUITS MODELS 08/2014 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref: #483377 (#TMP-1860037) - vstock#VA12949
| SKU | 483377 |
| Shipping Weight | 5.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review