$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
SUBARU OUTBACK  7TH GEN,  REAR BUMPER BAR
SUITS MODELSÂ Â 12/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref: #488329 (#TMP-1873647) - vstock#VA13001
| SKU | 488329 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review