$125.00
or 4 payments of $31.25 with
Info
 VOLKSWAGEN GOLF  GEN 7,  REAR BUMPER BAR
HATCH, NON PARK/STEER ASSIST TYPE
SUITS MODELSÂ Â Â 11/2012 TO 03/2017
THIS PART IS USED
Ref: #493080 (#TMP-1876749) - vstock#VA13121
| SKU | 493080 |
| Shipping Weight | 11.0000kg |
| Shipping Width | 0.470m |
| Shipping Height | 0.360m |
| Shipping Length | 1.700m |
| Assembled Length | 1.700m |
| Assembled Height | 0.360m |
| Assembled Width | 0.470m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review