Description
SUBARU OUTBACK 7TH GEN, AUTO TRANSMISSION
 AWD, PETROL, 2.5, TR580RHHBA, 8 SPEED
SUITS MODELSÂ 12/2020 TO 2025
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1873536 - vstock#VA13001
Specifications
| SKU | TMP-1873536 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Reviews
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review