or 4 payments of $712.50 with
Info
LAND ROVER DISCOVERY SPORT  L550, AUTO TRANSMISSION
PETROL, 2.0, TURBO, W/ TRANSFER CASE
SUITS MODELSÂ Â 01/2015 TO 06/2019
THIS PART IS USED
WARRANTY INFORMATION
THIS TRANSMISSION IS COVERED BY OUR 3 MONTHS PARTS WARRANTY
Ref #TMP-1832308 - vstock#VA12753
| SKU | TMP-1832308 |
| Shipping Weight | 150.0000kg |
| Shipping Width | 0.500m |
| Shipping Height | 0.650m |
| Shipping Length | 1.170m |
| Assembled Length | 1.170m |
| Assembled Height | 0.650m |
| Assembled Width | 0.500m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review