or 4 payments of $31.25 with
Info
SUBARU IMPREZAÂ OXYGEN SENSORÂ
 PRE-CAT, 2.0, PETROL, NON TURBO, ORANGE LOOM, AA480, G3,
SUITS MODELSÂ 04/2007Â TOÂ 11/2011
THIS PART IS USED
Ref: #484789 (#TMP-1862724) - vstock#VA12952
| SKU | 484789 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.010m |
| Shipping Height | 0.010m |
| Shipping Length | 0.150m |
| Assembled Length | 0.150m |
| Assembled Height | 0.010m |
| Assembled Width | 0.010m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review