or 4 payments of $31.25 with
Info
SUBARU IMPREZAÂ OXYGEN SENSOR
POST-CAT, 2.0, PETROL, NON TURBO, BLUE LOOM, BOSCH A24-B71, G3
SUITS MODELSÂ 04/2007Â TOÂ 11/2011
THIS PART IS USED
Ref: #484788 (#TMP-1862723) - vstock#VA12952
| SKU | 484788 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review