or 4 payments of $23.75 with
Info
Subaru Impreza G4 Sedan, Right Rear Door
Suits Models 12/2011 To 10/2016
Sold As Shell Only.
Glass, Door Trim And Regulator Will Be Sold Separately,
NOTES:
SHELL WITH HINGES,
THIS PART IS USED
Ref: #492118 (#TMP-1875808) - vstock#VA13083
| SKU | 492118 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review