or 4 payments of $22.00 with
Info
MAZDA CX5 KE, RIGHT REAR DOORÂ
(WITH SHELL, MOULD AND HINGES)
SUITS MODELS 02/2012 TO 12/2016
NOTES:
SHELL WITH HINGES,EXT COLOUR CODE: 42M
NOTES:
All Panel items are Pickup only. This item is unable to be shipped due to possible transit damages that are out of our control.
THIS PART IS USED
Ref: #497396 (#TMP-1900190) - vstock#VA13449
| SKU | 497396 |
| Shipping Weight | 23.0000kg |
| Shipping Width | 0.200m |
| Shipping Height | 1.000m |
| Shipping Length | 0.750m |
| Assembled Length | 0.750m |
| Assembled Height | 1.000m |
| Assembled Width | 0.200m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review