$151.00
or 4 payments of $37.75 with
Info
SUBARU IMPREZA G4, CONSOLE
SUITS MODELS 12/2011 TO 10/2016Â
THIS PART IS USED
Ref: #492100 (#TMP-1875866) - vstock#VA13083
| SKU | 492100 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.300m |
| Shipping Length | 0.900m |
| Assembled Length | 0.900m |
| Assembled Height | 0.300m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review