$111.00
or 4 payments of $27.75 with
Info
Mitsubishi Triton Mn, 4wd Console
Automatic Transmission Type,
Suits Models 08/2009 To 04/2015
THIS PART IS USED
Ref: #483275 (#TMP-1814168) - vstock#VA12535
| SKU | 483275 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.400m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.600m |
| Assembled Length | 0.600m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.400m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review