or 4 payments of $162.50 with
Info
SUBARU IMPREZA FRONT BUMPER
G3, SEDAN/HATCH, RS, NON H/LAMP WASHER TYPE,
SUITS MODELS 04/2007 TO 11/2011
THIS PART IS USED
Ref: #485598 (#TMP-1862801) - vstock#VA12972
| SKU | 485598 |
| Shipping Weight | 27.0000kg |
| Shipping Width | 0.600m |
| Shipping Height | 0.700m |
| Shipping Length | 1.900m |
| Assembled Length | 1.900m |
| Assembled Height | 0.700m |
| Assembled Width | 0.600m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review