or 4 payments of $32.50 with
Info
SUBARU FORESTER SJ, AIR CLEANER DUCT HOSE
SUITS MODELS 01/2013 TO 08/2018
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1904100 - vstock#VA13399
| SKU | TMP-1904100 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review