or 4 payments of $16.25 with
Info
HOLDEN COMMODOREÂ ZB, PRE AIR CLEANER DUCT
PETROL, 2.0, TURBO, B20NFT,
SUITS MODELS 10/2017 TO 12/2020
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1886723 - vstock#VA13283
| SKU | TMP-1886723 |
| Shipping Weight | 1.5000kg |
| Shipping Width | 0.350m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.450m |
| Assembled Length | 0.450m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.350m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review