or 4 payments of $343.75 with
Info
 SUBARU FORESTER  SJ, 4.111 RATIO DIFF CENTRE
NON LSD (X2 CODE)Â 2.0, FA20, AUTO T/M
SUITS MODELSÂ Â 12/2012 TO 08/2018Â
THIS PART IS USED
Ref: #486110 (#TMP-1854573) - vstock#VA12876
| SKU | 486110 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review