or 4 payments of $343.75 with
Info
MITSUBISHI PAJERO SPORT  QE-QF, 3.692 RATIO  REAR  DIFF CENTRE
NON DIFF LOCK TYPE,  2.4, DIESEL,  4N15
SUITS MODELSÂ 10/2015 TO 2025
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1862439 - vstock#VA12881
| SKU | TMP-1862439 |
| Shipping Weight | 35.0000kg |
| Shipping Width | 0.340m |
| Shipping Height | 0.260m |
| Shipping Length | 0.430m |
| Assembled Length | 0.430m |
| Assembled Height | 0.260m |
| Assembled Width | 0.340m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review