$130.00
or 4 payments of $32.50 with
Info
SUBARU FORESTER LIBERTY, RIGHTÂ STEERING WHEELÂ AIRBAGÂ
SUITS FORESTER MODELS 02/2008 TO 12/2012
SUITS LIBERTY 5TH GENÂ EXIGA (VIN JF1YA9)Â MODELS 06/2008 TO 12/2014
(AUS ONLY)
THIS PART IS USED
Ref: #328501 (#TMP-1278469) - vstock#VA08359
| SKU | 328501 |
| Shipping Weight | 2.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review