or 4 payments of $45.00 with
Info
 RENAULT CLIO X98, AIR COND COMPRESSOR
 0.9/1.2, PETROL,
SUITS MODELS 09/2013 TO 10/2019
THIS PART IS USED
Ref: #486936 (#TMP-1870952) - vstock#VA13080
| SKU | 486936 |
| Shipping Weight | 7.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review