or 4 payments of $72.50 with
Info
NISSAN PATROL Y61/GU 4.2 TD42, CALSONIC DKS17CH AIR COND COMPRESSOR
(V BELT PULLEY TYPE)
SUITS MODELS 12/1997 TO 03/2007
THIS PART IS USED
Ref: #480142 (#TMP-1852730) - vstock#VA12880I
| SKU | 480142 |
| Shipping Weight | 6.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.250m |
| Shipping Length | 0.300m |
| Assembled Length | 0.300m |
| Assembled Height | 0.250m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review