or 4 payments of $78.75 with
Info
FORD EVEREST & RANGER AND MAZDA BT50Â P5AT STD RING SET NEW AFTERMARKET
SUITSÂ EVERESTÂ PISTON RING, DIESEL, 3.2, P5AT, TURBO, UA, 07/2015 TO 05/2022 Â Â Â
SUITSÂ Â RANGERÂ PX SERIES 1-3, PISTON RING, 3.2, P5AT, DIESEL, 06/2011 TO 04/2022 Â Â Â
SUITSÂ Â BT50 Â UP-UR, PISTON RING, 3.2, P5AT, DIESEL, 10/2011 TO 06/2020 Â Â Â
QUALITY NEW AFTERMARKET PRODUCT
THIS PART IS NEW AFTERMARKET.
Ref #P-5967
| SKU | P-5967 |
| Shipping Weight | 4.2500kg |
| Shipping Width | 0.150m |
| Shipping Height | 0.150m |
| Shipping Length | 0.200m |
| Assembled Length | 0.200m |
| Assembled Height | 0.150m |
| Assembled Width | 0.150m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review