or 4 payments of $22.50 with
Info
NISSANÂ XTRAIL T30Â AUTOMATIC, INSTRUMENT CLUSTER
(FUEL GAUGE ON RIGHT SIDE, TYPE 2)Â
SUITS MODELS 10/2001 TO 09/2007
THIS PART IS USED
Ref: #492938 (#TMP-1889996) - vstock#VA13280
| SKU | 492938 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.180m |
| Shipping Height | 0.100m |
| Shipping Length | 0.400m |
| Assembled Length | 0.400m |
| Assembled Height | 0.100m |
| Assembled Width | 0.180m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review