or 4 payments of $22.50 with
Info
NISSAN TIIDA   C11,  HEATER FAN MOTOR
SUITS MODELSÂ Â 09/2004 TO 01/2013
THIS PART IS USED
Ref #TMP-1875788 - vstock#VA13061
| SKU | TMP-1875788 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review