or 4 payments of $22.50 with
Info
TOYOTA RAV4 COROLLA,  HEATER FAN MOTOR
3 PIN PLUG, CLIMATE CONTROL TYPE
SUITSÂ RAV4Â ACA33/ACA38Â MODELSÂ Â 11/2005 TO 11/2012
SUITS COROLLA ZRE182R MODELSÂ 08/2012 TO 06/2018
THIS PART IS USED
Ref: #486301 (#TMP-1871312) - vstock#VA13081
| SKU | 486301 |
| Shipping Weight | 1.0000kg |
| Shipping Width | 0.250m |
| Shipping Height | 0.200m |
| Shipping Length | 0.250m |
| Assembled Length | 0.250m |
| Assembled Height | 0.200m |
| Assembled Width | 0.250m |
Help other Wholesale Car Parts users shop smarter by writing reviews for products you have purchased.
Write a review